Su saulele ėjo ir atėjo diena…
Pabeldė į langą pirmasis saulės spindulėlis.
Plaukus paglostė švelni, labai švelni ranka.
Tai močiutės, senelio ranka.
Seneliai – mūsų visų pradžia, gyvybė, saulės šviesa.

Gražią balandžio 29 d. popietę antrokų seneliai buvo pakviesti į pamoką. Nuskambėjęs mokyklinis varpelis vėl visus nukėlė į mokyklinius metus. Visų širdis užplūdo prisiminimai apie mokyklą, mokytojus, gražiausius vaikystės ir jaunystės metus. Į dangų pakilę balionai nešė visų linkėjimus ir svajones. Anūkų dovanotas koncertas pripildė džiaugsmo kiekvieno širdį. Kaip džiaugėsi anūkai savo seneliais, o seneliai didžiavosi savo anūkais.
[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6280766147643570849,400,center]

2 klasių mokytojos

„Likome maloniai nustebinti ir sujaudinti taip gražiai organizuota Senelių švente, mokyklos vadovų ir mokytojų nuoširdumu bei rūpesčiu. Taip pat ant mokyklos palangių augančių  gėlių grožiu 🙂 Linkime, kad Jūsų kasdieniame darbe spinduliuotų gera energija, o mokiniai atsilygintų Jums tuo pačiu!

Justo Aleksandrovo 2 E klasės seneliai Dmitrijus ir Nina“