Skelbiame mūsų aštuntų klasių mokinių (109) norą mokytis Vilniaus miesto gimnazijose. Daugiausiai mokinių bando įstoti į Vilniaus Žirmūnų gimnaziją, toliau Vilniaus licėjų, Vytauto Didžiojo, Simono Daukanto gimnazijas. Mūsų patirtis rodo, kad mokiniai, kurie renkasi Vilniaus Antakalnio gimnaziją – mūsų partnerę – prašymus teikia vėliausiai, todėl tikėtina, kad mokiniai lyg šiol nepasirinkę kitas mokyklas, mokslus tęs Vilniaus Antakalnio gimnazijoje. Kol kas nei vienas mokinys nepasirinko profesinės mokyklos.  Vidutiškai vienas mūsų progimnazijos aštuntokas (iš 43) pateikė prašymus į keturias gimnazijas. Yra keli mokiniai, kurie pateikė net septynis-devynis prašymus į skirtingas miesto mokyklas. Mokiniai dažniausiai mokyklas renkasi pagal draugų atsiliepimus, egzaminų rezultatus, ugdymo aplinką, ne mažiau svarbu yra ir mokyklos vieta, juk kuo arčiau namų, tuo lengviau susiplanuoti savo dieną bei turėti puikų darbo ir laisvalaikio grafiką.

Jūsų pasirinkimas yra pats geriausias!

O mes norime pasakyti, kad mokytis galime bet kur!

Direktorius Tomas Jankūnas