Vilniaus miesto mokytojų ir mokinių konkursas ,,VILNIUS-PAUKŠČIŲ NAMAI“

Vilnius – miestas kupinas gyvybės, žalumos,  paukščių giesmių. Mieste ir jo priemiesčiuose gyvena apie 100 rūšių perinčių paukščių, 50 rūšių žiemoja. Kovo mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyrius ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija pakvietė visus Vilniaus miesto mokinius kurti originalius inkilus paukščiams ir taip prisidėti prie sparnuočių populiacijos didinimo.

Antakalnio progimnazijos mokiniai gamino inkilus, o Kipras Barila 6d, Paulius Jusevičius 6d, ir Augustinas Noreika 7c , geriausiai pagaminę inkilus, dalyvavo minėtame konkurse.

Balandžio 7 dieną Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje vyko inkilų pristatymas ir įvertinimas, o mūsų mokyklos mokinio Kipro Barilos pagamintas inkilas buvo pripažintas vienu iš geriausių ir laimėjo nominaciją ,,Inkilo funkcijos ir formos vientisumas“.  Mokiniai ir konkursui parengęs mokinius mokytojas Egidijus Lukaševičius  buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos padėkos raštais.

10 geriausių inkilų bus įkelta į medžius  parke, esančiame prie Vilniaus Santuokos rūmų.

Parengė technologijų vyresnysis mokytojas Egidijus Lukaševičius

One thought on “Vilniaus miesto mokytojų ir mokinių konkursas ,,VILNIUS-PAUKŠČIŲ NAMAI“”

Comments are closed.