Kas pirmiau atsirado: višta ar kiaušinis? Kokia gili prasmė užšifruota lietuvių velykinėse dainose? Ką simbolizuoja margučių spalvos ir raštai? Daugybė klausimų vaikams kilo atostogų metu, kuomet visi su savo artimaisiais šventė šv. Velykas.

Mokyklos pradinukai, nešini margučiais, balandžio 1 d. gausiai sugužėjo į netradicinio ugdymo dieną – vaikų Velykėles. Dalyvaudami netradicinėse veiklose vaikai surado atsakymus į jiems rūpėjusius klausimus. Vyko margučių parodos ir gražiausio margučio rinkimai, keliose klasėse vaikai mokėsi vašku marginti kiaušinius. Mokiniai kūrė eiles, velykines istorijas, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Mokykla pasipuošė įvairiomis technikomis sukurtais didžiuliais margučiais  – vaikų grupiniais darbais. Daug džiaugsmo pradinukams suteikė margučių ridenimo rungtys, žaidimai su margučiais.

Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais tegul į Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

Parengė mokytoja Jurga Padūmytė Matuliauskienė