Kovo 14 – 18 dienomis Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, buvo minima Vaikų finansinio švietimo savaitė. Šia proga kovo 15 d. 8 a ir 8 c klasių mokiniai susitiko su verslo konsultante, teisininke Silvinija Simonaityte. Įgiję teorinių žinių, kaip sukurti sėkmingą verslą, mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: grupėse kūrė savo verslo planą, kurį vėliau pristatė kitiems dalyviams. Kovo 18 d. 8 c klasės mokinių pageidavimu įvyko susitikimas su Creditinfo Lietuva klientų aptarnavimo departamento vadovu Tadu Čekavičiumi. Susitikime dalyvavo 8 b ir 8 c klasių mokiniai. Pristatyta tema Pardavimai – kas čia ir su kuo valgoma? itin sudomino aštuntokus. Svečias nuoširdžiai pasidalijo patirtimi, ką reiškia dirbti pardavimuose, kokių kompetencijų reikia norint būti geru pardavėju, kodėl verta galvoti apie tokią profesiją ir kodėl ne. Šią savaitę per etikos pamokas septintokai ir aštuntokai stebėjo Lietuvos banko finansinio švietimo programos „Pinigų bitė“ e. pamoką Asmeniniai finansai, tai paprasta! Pamokoje įdomiai ir suprantamai pristatoma, kodėl svarbu neišleisti gaunamų pinigų iš karto, o verčiau sumaniai juos kaupti ir vėliau įgyvendinti savo svajones. Taip pat mokiniai išgirdo patarimų apie atsakingą skolinimąsi, draudimą ir kam jis reikalingas. Kaip minėjo gerb. Tadas Čekavičius, iš kiekvieno susitikimo/ pamokos naudos gauname tiek, kiek esame nusiteikę jos gauti. Didžioji dalis mokinių tikrai buvo nusiteikę naudos gauti kuo daugiau. Šaunu.

Mokytoja Jūratė Gadeikienė