Kovo 1-2 dienomis progimnazijoje penktokų pamokose svečiavosi Vilniaus vandenų komunikacijos skyriaus projektų vadovė daktarė Ramunė Albrektienė. Ji pristatė penktokams švietėjišką programą „Geriamasis vanduo“. Lektorė supažindino mokinius su mūsų miesto vandens kokybe, papasakojo, kas gali užteršti vandenį, aiškino apie kitų šalių prieinamumą prie geriamojo vandens telkinių. Penktokai aktyviai dalyvavo pasiūlytoje diskusijoje, demonstravo savo žinias apie vandenį, nes neseniai per gamtos pamokas mokiniai nagrinėjo šią temą. Lektorė paskaitą apibendrino aktyviu žaidimu, pademonstravo mini nešiojamą laboratoriją geriamojo vandens kokybei tirti. Lektorė su asistentais ištyrė mūsų mokyklos vandens kokybę.

Ir mokytojai, ir penktokai liko patenkinti kitokia pamoka. Atsisveikindami padėkojome svečiui, padovanojome savo mokyklos simbolinį ženkliuką ir pakvietėme dažniau apsilankyti mūsų pamokose.

J.Paravinskienė