Mano šeimaRenginys vyks 2016-01-25 18-21 val. Antakalnio g. 29, aktų salėje.

Motyvacija – elgesio, veiksmų, veiklos skatinimo procesas, kurį lemia įvairūs motyvai.

Norint apibūdinti konkrečioje situacijoje elgesį lemiančias priežastis, paprastai vartojami terminai vidinė ir išorinė motyvacija. Vidinė motyvacija reiškia, jog žmogus į kokią nors veiklą įsitraukia ne dėl būsimų jos rezultatų, o todėl, kad jam yra įdomi, maloni pati veikla, t.y. motyvai kyla iš paties subjekto. Išorinė motyvacija yra paremta motyvais, kurių pradžia slypi aplinkoje, kitų žmonių elgsenoje bei tarpusavio santykiuose (Butkienė, Kepalaitė, 1998).

Labai svarbu palaikyti vaiko motyvaciją mokytis, spręsti kylančius sunkumus, nepasimesti, veikti, domėtis, augti. Tai ne tik mokyklos, bet ir tėvelių pareiga.

Jūsų pageidavimu kviečiame Jus į seminarą-konsultaciją, kurią padės vesti psichologė Ramunė Murauskienė, o taip pat padės mūsų mokyklos soc. pedagogė Šarūnė Glinskaitė bei psichologė Vita Povilaitytė.

Apie psichologę Ramūnę Murauskienę – https://www.facebook.com/Psicholog%C4%97-Ramun%C4%97-Murauskien%C4%97-1468281243482758/?fref=ts ir www.psichologeramune.lt.

Susitikimo metu pabandysime atsakyti į Jums rūpimus klausimus, ieškosime praktiškų patarimų kaip palaikyti vaiko gerą emocinę būklę, kuri neabejotinai turi įtakos mokytis bei augti. Taip pat atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus.

Susitikimą planuojame pasitelkiant išmaniąsias technologijas.

Kviečiame registruotis bei pateikti klausimus >>>.

Bendruomenės vardu, Tomas Jakūnas