Mūsų mokykloje lapkričio mėnesį vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio ketvirtų klasių kvadrato varžybos. Ketvirtokų rinktinė šiame etape sužaidė be pralaimėjimų ir nugalėjo Vilniaus photo 3inžinerijos licėjaus (buv. M. Daukšos vidurinė mokykla), Genio ir Sofijos Kovalevskajos mokyklų kvadrato rinktines. Po šio varžybų etapo mokiniai iškovojo teisę dalyvauti Vilniaus miesto pusfinalyje. Jis vyko Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinėje mokykloje. Tik po atkaklaus pratęsimo mūsų komandai nepavyko laimėti 1 vietos. Ji užėmė garbingą antrąją vietą.

Mokyklos garbę gynė: Titas Stakėnas, Vytenis Upskus, Martynas Noreika, Tadas Noreika, Simonas Juozapavičius, Ignas Tamošaitis, Julija Balanaitė, Elena Rimkutė, Saulė Mykolaitytė, Gerda Strimaitytė, Rugilė Juršėnaitė ir Gustė Šimelionytė.

Sveikiname visus žaidėjus ir dėkojame už pasiaukojimą.

4 klasių mokytojos ir kvadrato būrelio vadovė Simona Baltakienė