Konferencijos tikslas – pakviesti tėvus pasikalbėti apie jų įsitraukimo į ugdymo procesą svarbą ir praplėsti matymą apie tėvų vaidmenį ugdymo procese.

Konferencija vyks Vilniuje spalio 20 d., antradienį, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, III rūmai. Konferencijos pradžia 18:00 val.

Leidyklos „Šviesa“ mokymo centras, kartu su Lietuvos tėvų forumu, projektu „Mokytojų Mokykla“  kviečia visus tėvelius į konferenciją, kurios metu gvildensime mokinių kasdienybėje itin aktualius bei svarbius klausimus: kokią įtaką vaiko ugdymui daro bendruomenė, kurioje praleidžiama tiek daug laiko? Koks turėtų būti tėvų vaidmuo bei įsitraukimas ugdymo procese? Kas yra gera mokykla bei ko reikėtų tikėtis? Į visus šiuos bei daugelį kitų klausimų, atsakymų ieškosime kartu su psichologais, ugdymo ekspertais bei mokyklų atstovais konferencijose  spalio 20 d. Vilniuje.

KONFERENCIJOS PRANEŠIMAI:

 Bendruomenės(-iškumo) svarba bei įtaka vaiko formavimuisi (psichologė Eglė Gudelienė)

 Tėvai-mokiniai-mokytojai: kada ir kaip tėvai turėtų įsitraukti į ugdymo procesą? (psichologas Tomas Lagūnavičius)

 Geros mokyklos koncepcija: kaip tai veikia praktikoje? (Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojas, ir Asta Karlienė, Kauno Santaros gimnazijos direktorė)

DAUGIAU INFORMACIJOS BEI REGISTRACIJA: http://mokymocentras.sviesa.lt/tevams

Kilus klausimams kreiptis: mokymai@sviesa.lt