SportasJau rugsėjo 14 dieną prasidėjo Europos sporto savaitės renginiai, kurie truks iki pat mėnesio pabaigos. Prie šios iniciatyvos  prisidėjo ir mūsų  pradinių klasių mokiniai.

Tikslas: paskatinti moknius sportuoti ir domėtis aktyviomis laisvalaikio praleidimo formomis bei sveika mityba.

Uždaviniai: aiškinantis mitybos poveikį žmogaus organizmui, įvertinant fizinio aktyvumo teigiamus ir neigiamus padarinius, taikyti įgytas žinias, gebėjimus ir nuostatas kasdieniame gyvenime; supažindinti ir įtraukti mokinių tėvus į projekto veiklas.

Numatomi projekto rezultatai: pravestos atviros kūno kultūros (integruojant matematiką) pamokos; surengta „Vaisių ir daržovių“ eisena; suorganizuotos aktyvios pertraukos „Badmintono turnyras“; video filmukas apie projektą patalpintas progimnazijos internetinėje svetainėje bei oficialiame „Be active“ internetiniame puslapyje;

Projektas Europos sporto savaitės“

Projekto trukmė – 2 sav. (2015 m.rugsėjo 21- 30 d.) Projektas skirtas pradinių klasių mokiniams.

Projekto eiga:

Data / Pamoka Veikla
Rugsėjo 21 – 30 d.

Pertraukų metu

(mokyklos koridoriai)

Mokiniai dalyvauja „Badmintono turnyre“, kuris organizuojamas kiekvieno aukšto koridoriuose.
Rugsėjo 22 d.

Kūno kultūros pamokų metu  (didžioji sporto salė)

1-4 klasių mokytojos organizuoja bendras kūno kultūros pamokas “Matematika padės – visi vaikai pajudės“.
Rugsėjo 23-25 d.

Dailė ir technologijų, pasaulio pažinimo pamokos

2-ų klasių auklėtojos su auklėtiniais ruošiasi „Vaisių ir daržovių eisenai“: aptaria daržovių ir vaisių naudą organizmui, rengia plakatus, kuria šūkius sveikos mitybos tema.
Rugsėjo 29 d.

2 pamoka

2-ų klasių mokiniai organizuoja „Vaisių ir daržovių eiseną“ po mokyklos erdves.
Rugsėjo 30 d.

Po 5 pamokų

Mokytojos renkasi aptarti projektą mokytojų kambaryje.