An. Lie 5th, 2022

Maitinimas

Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašas >>>.

Skelbiame 6-14 metų mokinių maitinimo valgiaraščius, parengtus maitinimą Antakalnio g. 29 ir 33 valgyklose organizuojančios VšĮ  „Dvylika žirnių“ atstovų.

Patvirtinti įstaigos valgiaraščiai pdf formatu: 6-10 m.  ir  11-14 m. mokiniams. Valgiaraštis yra 3 ugdymo savaitėms. Pasibaigus 3 ugdymo savaitei, toliau pradeda gaminti nuo 1 savaitės valgiaraščio. Po mokinių atostogų visada pradedama nuo 1 savaitės valgiaraščio.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos bufeto asortimentas, suderintas 2021-11-10 su Tėvų komiteto atstovais

• Arbata
  • Negazuotas mineralinis vanduo „Rasa“ – 0,5 l
  • „Tymbark“ sultytės – 200 ml
  • Vaisių asorti indeliuose
  • Vaisiai
  • Bandelė su cinamonu,
  • Kruasanai su cinamonu

(cukraus kiekis 5 g/100gr masės) (leidžiami vaikų maitinimui);

• Sviestinis kruasanas
  • (cukraus kiekis 5g/100gr masės) (leidžiami vaikų maitinimui);
  • Kruasanas su karamele
  • (cukraus kiekis 5g/100gr masės) (leidžiami vaikų maitinimui);
  • Ekologiškas jogurtas „Dobilas“
  • Ekologiškas sūrelis „Dobilas“
  • Vanilinis ekologiškas sūrelis „Dobilas“
  • „Pik-nik“ šviežios plėšomos sūrio dešrelės

VšĮ „Dvylika žirnių“ / www.dvylikazirniu.lt

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.  keičiasi atsiskaitymo už maitinimą tvarka. 1 ir 2 klasių mokiniai maitinami pietus nemokamai, pagal mokyklos pateiktus mokinių sąrašus (tėvams nieko papildomai daryti nereikia).

Visi kiti mokiniai maistą turės įsigyti valgykloje. Įvedama elektroninė atsiskaitymo „Eurofondo“ sistema „E-piniginė“ ir banko kortelėmis.

Visa informacija yra internetiniame puslapyje https://eurofondas.com/e-paslaugos-mokyklai/ ir prisegtuke.

Prašome atsiskaityri el.  priemonėmis siekiant greičiau aptarnauti mokinius ilgųjų pertraukų metu bei užtikrinti mokinių bei darbuotojų saugumą!

Dėl klausimų, susijusių su mokinių maitinimu, prašome drąsiai kreiptis į VšĮ „Dvylika žirnių“ darbuotojus:

Įmonės kodas   300149787

Telefono nr.          8 5 234 3115

Mobilaus tel. nr. 8 611 27 120

El. pašto adresas –  dvylikazirniu@gmail.com

Tinklapis              http://www.dvylikazirniu.lt

Naudinga žinoti…

Kaip sudaromas vaikų maitinimo valgiaraštis? >>>

Maisto sauga >>>

Sveikos mitybos principai >>>

KOKIE UŽKANDŽIAI GALIMI DARŽELIUOSE IR MOKYKLOSE?