Sausio 25-ąją Vilniui sukanka 700 metų. 7e ir 7d klasių mokinių komanda ėmėsi nepaprasto iššūkio: Vilniaus jubiliejaus proga garsinti Lietuvos vardą bei nuotoliu susitikti su ne mažiau kaip 700 mokinių iš Lietuvos ir užsienio šalių mokyklų. Pirmasis susitikimas vyko sausio 11 dieną. 7e klasės mokinės Amanda ir Emilija pristatė Vilnių Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijai. Nepaisant jaudulio susitikimas vyko gana sklandžiai, merginos sulaukė malonių atsiliepimų. Sausio 18 dieną mes- Gustė ir Vanesa susitikome su Klaipėdos „Gabijos” progimnazijos mokiniais. Susitikimas pavyko dar sklandžiau, dėl to labai džiaugiamės. Sausio 25-ąją, per tikrąjį Vilniaus gimtadienį, 7d klasės mokiniai Matas ir Ignas sveikins Vilnių kartu su Kauno Simono Daukanto progimnazijos mokiniais. Kitas žingsnis – užsienio šalių mokyklos, todėl šiuo metu aktyviai ieškome mokyklų norinčių prisidėti prie mūsų kilnios misijos.

7e klasės mokinės Gustė ir Vanesa