DĖMESIO: nuo 2023-09-04 persikėlėme - naujas internetinės svetainės adresas - Antakalnio.Lt :)

Sporto klubas „Budora“ skatina sveiką visuomenės gyvenimo būdą ir užimtumą: rengiame Kyokushin karatė bei fizinio rengimo treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose Vilniuje, Grigiškėse, Paberžėje, Trakų Vokėje bei Molėtuose. Šiandien „Budora“ yra vienas iš didžiausių ir inovatyviausių Lietuvos Kyokushin karatė klubų, kuriame treniruotes veda nuolat tobulėjantys instruktoriai, iškovoję Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionų titulus.

Per 16 veiklos metų, subūrusi virš 1300 narių bendruomenę, „Budora“ tapo daugiau nei karatė mokykla. Mūsų klube treniruojasi įvairaus amžiaus sportininkai nuo 4 iki 60+ metų, vyksta funkcinės treniruotės moterims, mokinių atostogų metu organizuojamos aktyvaus laisvalaikio stovyklos.  Mes formuojame pozityvų ugdytinių požiūrį į fizinį aktyvumą, kaip į vieną iš sveikatos stiprinimo priemonių, ir skatiname aktyvų laisvalaikį.

Į karatė treniruotes kviečiame visus, kurie nori tapti vikresni, ugdyti drąsą, atkaklumą, gebėjimą susikaupti, mokytis disciplinos, pagarbos bei karatė etiketo.

Vilniaus Antakalnio progimnazijoje karatė treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00-18:00 val. Naujokų laukiame nuo rugsėjo 7 d.

Pirmoji treniruotė nemokama. Registruotis nėra būtina, kviečiame ateiti ir išbandyti. Iš klasių vaikus pasiima ir atgal parveda treneris/-ė.

Norite daugiau sužinoti apie mūsų klubą?

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis tel. nr. +370 672 08029 arba el. paštu info@budora.lt. Daugiau informacijos www.budora.lt

Sporto klubo „Budora“ administracija

www.budora.lt

close