Artėjančiais mokslo metais mūsų laukia džiaugsminga šventė – progimnazijos 10-ties metų gimtadienis! 🥳 Šia proga birželio 14-21 d. 4-8 klasių mokiniai kūrė šventines emblemas, o birželio 22-26 d. visa mokyklos bendruomenė (mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai) galėjo rinkti patraukliausią. Rinkimai vyko mokyklos Facebook paskyroje, taip pat apklausa pasidalinome su mokyklos darbuotojais el. paštu, tėvais ir mokiniais TAMO.

Galiausiai sudėjome gautus balsus ir dabar kviečiame susipažinti su rezultatais! Dėkojame visiems mokiniams, kurie prisidėjo prie iniciatyvos ir pasidalino savo kūryba su mumis.

1 VIETA (73 balsai). Daugiausiai Jūsų balsų surinko Ievos Juozapaitytės (4a) ir Rimantės Bilinskaitės (5e) sukurta emblema. Sveikiname!

2 VIETA (56 balsai). Sveikiname Justą Poznanską (7b) užėmus antrąją vietą!

3 VIETA (50 balsų). Sveikiname Urtę Joniškytę (6a) užėmus trečiąją vietą!