An. Lie 5th, 2022

Birželio 20 d. įvyko Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos renginys, kurio metu 9 komandos pristatė savo idėjas mokyklos bendruomenei. Norime visoms komandoms labai padėkoti! Jūs įnešėte išties daug spalvų ir įvairovės. Esame sužavėti! Linkime išlikti tokiais kūrybingais ir smalsiais, kokiais ir pasirodėte iniciatyvos metu. Ačiū!

Pirmojo balsavimo metu savo nuomonę išreiškė 257 progimnazijos mokiniai: daugiausiai balsų surinkusios idėjos pateko į finalinį etapą. Tai buvo komandos nr. 11 idėja – draugų kioskas (128 balsai), komandos nr. 6 idėja – geras internetas mokykloje (95 balsai), komandos nr. 2 idėja – atnaujinkime persirengimo kambarius (91 balsas).

Finaliniame dalyvaujamojo biudžeto etape balsavo 141 mokinys.

🥉 3 vietą užėmė komandos nr. 2 idėja – atnaujinkime persirengimo kambarius (40 balsų). Komandos mentorė – Eglė Rimkutė. Komandą sudaro 5b klasės mokinės: Urtė Jarmušmaitė, Urtė Šarmavičiūtė ir Rūta Vaitiekutė.

🥈 2 vietą užėmė komandos nr. 11 idėja – draugų kioskas (50 balsų). Komandos mentorė – technologijų mokytoja Raminta Kazlauskytė. Komandą sudaro 7a klasės mokiniai: Eigirdas Daukša, Matas Juodeikis, Algirdas Misiulaitis.

🥇 1 vietą užėmė komandos nr. 6 idėja – geras internetas mokykloje (51 balsas). Komandos mentorius – informatikos mokytojas Tomas Jačionis. Komandą sudaro 6a klasės mokiniai: Gabija Zakarevičiūtė, Pijus Petrulionis, Augustinas Alekna, Saulė Vainickaitė.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems! Linkime sėkmės mokiniams įgyvendinant savo idėją 🙂

El. pašto adresas nebus skelbiamas.