An. Lie 5th, 2022

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų mokykla ir toliau sėkmingai įsitraukia į „Transparency International“ Lietuvos skyriaus įgyvendinamą Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvą! Pagrindinis iniciatyvos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenę aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose ir gerinti mokinių supratimą apie biudžeto sudarymo procesą. Primename, kad mokyklos kino kambarys buvo įkurtas šios iniciatyvos dėka 🙂

Kas jau nuveikta? Šiais metais 4-8 klasių mokiniai siūlė idėjas, skirtas mokyklos aplinkai gerinti ir kurti – susibūrė net 12 komandų! Šios komandos gegužės-birželio mėnesiais pildė specialias formas, kuriose detaliai aprašė savo idėjas, paskirstė išlaidas jų įgyvendinimui ir šiuo metu jau ruošiasi savo sumanymus pristatyti visai mokyklos bendruomenei. Tikimės, kad pasiruošti spės didžioji dalis komandų.

Idėjų pristatymai vyks birželio 20 d. (pirmadienį), 09:00, nuotoliniu būdu.

5-8 klasių mokiniai į renginį jungsis iš namų: kvietimai buvo išsiųsti į mokinių mokyklinį el. paštą, todėl renginį jie pasieks atsidarę kalendorių arba paspaudę šią nuorodą. Renginio metu kiekvienas mokyklos mokinys galės išsirinkti net 3 labiausiai patikusias idėjas ir už jas balsuoti. Daugiausiai balsų surinkusi viena idėja bus įgyvendinta!

Laukiame visų mokinių renginyje!