An. Lie 5th, 2022

Artėjančiais mokslo metais mūsų laukia džiaugsminga šventė – progimnazijos 10-ties metų gimtadienis! Kviečiame pradėti ruoštis jau dabar ir sukurti progimnazijai šventinę EMBLEMĄ.

Susipažinkite su konkurso sąlygomis:

1. Konkurse dalyvauti gali visi 4-8 klasių progimnazijos mokiniai.
2. Emblemą galima kurti vienam ar grupelėje su kitais mokiniais.
3. Mokiniai už emblemos sukūrimą ir pateikimą konkursui gali gauti nuo 2 iki 5 socialinių valandų (priklauso nuo įdirbio, balsavime užimtos vietos).
4. Galima kurti tik skaitmeninę emblemą su Canva arba kitomis Jums žinomomis kompiuterinėmis dizaino programomis. Emblemą reikia pateikti png ar jpg formatais.
5. Jūsų užduotis yra sukurti emblemą, į kurią pažvelgę kiti žmonės suprastų, kad progimnazija mini 10-ties metų gimtadienį.

Darbus reikia pateikti ŠIOJE FORMOJE iki birželio 21 dienos (imtinai).

Birželio 22-23 dienomis skelbsime balsavimą ir rinksime pačią patraukliausią emblemą! Nugalėtojai paaiškės birželio 27 dieną. Ši emblema bus naudojama visus artėjančius mokslo metus, skirtus mokyklos gimtadieniui paminėti.

Sėkmės!

*Keletas pavyzdžių (emblema gali būti tiek vienspalvė, tiek spalvota, įvairių formų):