An. Lie 5th, 2022

Birželio 10-11 dienomis trijų klasių 7b, 8a ir 8e  mokiniai išsiruošė į ilgai lauktą ir planuotą kelionę. Kelionės kryptis – mūsų šalies draugė ir partnerė Estija. Dviejų dienų bėgyje aplankėme net kelis Estijus miestus: Tartu, Taliną ir Pernu. Intensyvios kelionės metu smagiai laiką leidome Ahha centre, susipažindami su įvairiais mokslo atradimais, apžiūrėjome Tartu ir Talino senamiesčius, įdomai laiką leidome Talino jūrų muziejuje ir neaplenkėme Estijos paplūdymio.

Kelionės metu visus lydėjo nuostabūs vaikų džiaugsmo pokalbiai, trykštančios emocijos.

Kelionė leido vaikams dar daugiau susirasti draugų ir patirti nuostabių emocijų. Puikus atsisveikinimas su mokyklos draugais prieš žengiant į naują gyvenimo etapą 🙂