An. Lie 5th, 2022

Lietuvos Respublikos Prezidentūros ir partnerių iniciatyva Tarptautinę vaikų dieną surengta Švietimo pažangos asamblėja, kuria siekiama atkreipti dėmesį į vaikų ir jaunimo įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą. Asamblėją atidarė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, o jos metu pristatyti inovatyvūs švietimo projektai ir mokymo iniciatyvos iš visos šalies mokyklų bei švietimo organizacijų.

Asamblėjoje dalyvavo mokytojai, edukologai ir mokiniai iš visos Lietuvos, buvo pristatyti 42 atrinkti švietimo įstaigų projektai. Iš viso asamblėjai buvo pateiktos 145 projektų paraiškos.

Pernai mūsų mokyklos penktokai  prisidėjo prie MORALSTEAM žaidimo kūrimo ir  dalyvavo tyrime, kur atsakė į klausimus apie STEAM (sience, teachnologies, engineering, art, mathematic – mokslas, technologijos, inžinerija, menai, matematika) ir dorybes.  O šiemet 6d klasės mokiniai Faustas Striupas ir Uršulė Spurganė kartu su asociacijos Gyvoji planeta projektų vadove Loreta Valuckiene Prezidentūroje pristatė savo patirtis.

Labai džiaugiames, kad mūsų vaikai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir prisisdeda prie pažangos kūrimo.