5E klasės mokinės, vadovaujamos technologijų mokytojo E. Lukaševičiaus, dalyvauja projekte JŪSŲ IDĖJA MOKYKLAI. Projekto įgyvendinimui skirtas 1500 Eur biudžetas.
Kviečiame Jus užpildyti čia pateiktą apklausą, kuri padės geriau suprasti ir išsiaiškinti mūsų idėjos reikalingumą.
Mūsų siūloma idėja mokyklai – LAUKO KLASĖ, komandos Nr. 5
Tai unikali erdvė, kur mokiniai turės galimybę ne tik geriau pažinti artimą aplinką, bet ir mokytis kitaip. Erdvę naudoti galės muzikos, dailės pamokoms, tėvų, mokinių tarybos, mokyklos tarybos susirinkimams, pradinukų užklasiniai veiklai ir t.t.
Pasirinkę idėją, puolėme ieškoti informacijos apie ją ir likome nustebę, nes jau įgyvendintą tokio tipo idėją suradome kitose Lietuvos mokyklose. Vilniaus Šilo mokykla, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija ir Vilniaus Vyturio pradinė mokykla jau turi LAUKO KLASES.
Štai J. Basanavičiaus progimnazijos bendruomenė džiaugiasi LAUKO KLASE ir svajoja jų pasistatyti daugiau. Siūlome susipažinti su šia idėja.

SPAUSTI NUORODĄ  – https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vaikus-lauke-ketina-mokyti-ir-kalbu-ir-matematikos-irenge-klase-mokyklos-kieme-56-157
Taigi norėdami geriau suprasti ir išsiaiškinti idėjos reikalingumą ir kitus klausimus, kviečiame Jus užpildyti žemiau esančią apklausą.

SPAUSTI NUORODĄ – https://forms.gle/GirEcG4v2ENGD5x99

Iš anksto dėkojame už užpildytą apklausą ir birželio 20 d. tikimės jūsų palaikymo balsuojant už idėją LAUKO KLASĖ -Nr. 5

Tu geriausiai žinai, ko tau reikia.
Mes žinome, kaip tai padaryti.
Ženk tikslo link.

5e klasės mokinės Ainė, Ieva, Simona, Gaudrė ir mokytojas Egidijus

close