An. Lie 5th, 2022

Ateities uniforma – mažiau formalumo ir suvaržymų, daugiau laisvės judėti. Džiaugiamės galėdami pristatyti naują uniformų stilių, kurį rasite uniformosinternetu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Mokyklinė uniforma yra neatsiejama mokyklos tapatybės dalis – ji kuria vienybės atmosferą ir skatina siekti bendrų tikslų. Augti ir tobulėti lengviau, kai uniforma suteikia laisvę nevaržomai judėti. Būtent todėl vis daugiau švietimo įstaigų visame pasaulyje klasikinio stiliaus uniformą keičia į elegantiškus sportinio stiliaus drabužius.

Polo ar kito stiliaus marškinėliai ir įvairaus dizaino džemperiai tampa uniforma, kurios nesinori nusivilkti. Tėveliams toks pasirinkimas sumažina išlaidų, o mokyklai – galvos skausmo dėl nenoriai uniformą dėvinčių mokinių. Vis dėlto, didžiausias tokios mokyklinės aprangos privalumas – laimingi vaikai, jaučiantys, kad į jų poreikius įsiklausoma.

Kitais mokslo metais uniformos modeliai papildomi užsegamais viršutiniai rūbais: užsegamu džemperiu su užtrauktuku ar sagomis.

Uniformų dydžius netrukus bus galima pasimatuoti mūsų progimnazijoje darbo metu.

Gavus uniformą būtinai ant etiketės užrašykite savo vaiko vardą, klasę ar tel. nr.  Mokiniai dažnai palieka ar sumaišo savo aprangą!

Rekomenduojame turėti daugiau nei po vieną uniformos modelį, kad būtų galimybė pasikeisti.

Soc. remtiniems mokiniams mokykla padeda įsigyti uniformas iš gyventojų pajamų mokesčio paramos lėšų, prašome su pagrįstais prašymais kreiptis į mokyklos raštinę el. paštu – rastine@antakalnio.lt.

Primename, kad uniforma yra privaloma nešioti kiekvieną ugdymo dieną, kaip tapatumo su mokykla ženklą bei užtikrinant pačių mokinių saugumą. Todėl maloniai prašome laikytis nustatytos taisyklės! Tų pačių spalvų, be kapišono, bet privalomai su mokyklos logotipu, kurio dydis ir juoda ar balta spalva pateiktas paveiksle žemiau, uniformas (džemperius ir polo marškinėlius)  galite siūtis kitose įmonėse.

Daugiau informacijos apie uniformų dėvėjimo taisykles rasite čia >>>.