2020-2022 mokslo metais Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte “How prestigious can live healthy“. Projekto dėka šių metų gegužės 16-20 dienomis dvylika 7c ir trys 7b klasės mokiniai lankėsi Lenkijoje, Balstogėje. Mokinius lydėjo pavaduotoja Neringa ir pradinių klasių informatikos mokytoja Greta.

Išvykos metu projekto dalyviai aplankytė Balstogės miesto centrą, susipažino su lankytinomis vietomis, pakilo apžvalgos ratu. Buvo įgyvendintas pagrindinis kelionės tinkslas – aplankyta Knišino miesto mokykla, kurioje mokiniai gilinto savo sveikos gyvensenos žinias, pažino mokyklos vidinę kultūrą. Apsilankymų metu buvo žaidžiami susipažinimo žaidimai, užsiimama aktyviomis veiklomis lauke, kalbama apie emocinio ir fizinio alkio skirtumus. Taip pat mokiniai aplankė Balstogėje veikiantį mokslo muziejų Epi-Centrum Nauki ir šiaurės rytų Lenkijoje įsikūrusį Tikocino miestą.

Dalijamės įspūdžiais su Jumis!

Design

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.