Dar prieš prasidedant muziejų dienai 8d išsiruošė į kelionę po Estiją.

Senąjame Estijos universitetiniame mieste Tartu prasidėjo pažinimo džiaugsmas. Aplankėme „AHHAA“ – didžiausią Baltijos šalių mokslo centrą, įdomiai supažindinantį su mokslu ir technologijomis, išbandėme veiklas, kuriose gali eksperimentuoti ir įdomiai praleisti laiką . Pavakarį praleidome ekskursijoje po Tartu, aplankant pačias įdomiausias šio miesto vietoves ir klasauntis įdomių gidės pasakojimų. O naktis – muzikinė, nes vyko „Eurovizijos“ finalas ir visi labai sirgome už mūsų šalies dainą.

Antrą dieną praleidome Taline. Pirma užduotis aplankyt jūrą, po to Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. Unikalios koncepcijos jūros muziejus supažindina lankytojus su pasauliu tyvuliuojančiu po vandeniu ir besidriekiančiu virš jo. Vėliau apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną, miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, mus atvėdė dar į vieną unikalų – Marcipanų muziejų. Čia ne tik sužinojome kas tie marcipanai, iš ko ir kaip gaminami, bet ir dirbtuvėlėje visi galėjome pasigaminti po marcipaną atminčiai ar lauktuvėms.
Įdomią savaitę baigėme pasirinkdami dar kitokias veiklas – Vilniuje Litexpo vykusiame renginyje “Comic Con Baltics” ir išbandėme į populiariosios kultūros pasaulį, kurį sudaro filmai, serialai, komiksai, kompiuteriniai žaidimai ir daugybė kitų pramogų, be kurių nebeįsivaizduojame savo gyvenimų!

Klasės vadovė Raminta Kazlauskytė

 

Prisegti failai:

close