An. Lie 5th, 2022

Vykdydamos dorinio ugdymo (tikybos) trumpalaikius projektus „Tarnauju kitiems” 6b klasės mokinės Emilija, Rūta, Viltė ir Jorė pasirinko padėti beglobiams gyvūnams. Buvo nupieštas gražus palakatas, o pirmojo aukšto foje visą savaitę padėtos dėžės, į kurias visa mūsų mokykla galėjo įdėti atsineštą maistą bei daiktus gyvūnams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Sudėlioti į dėžes padėjo 7b klasės mokinė Ernesta. Rengdamos šį projektą nesitikėjome tiek mokinių nuoširdumo ir pasirengimo padėti. Kiekvieną dieną atsirasdavo vis daugiau maisto, konservų, skanėstų, guolių, palučių ir kitų daiktų.

Po skirto laiko, kartu su tikybos mokytoja Kristina Grelecka nuvežėme visus daiktus į gyvūnų prieglaudą „Lesė“ Buivydiškėse. Ten mus pasitiko pati savininkė ir savanoriai, kurie aprodė visą prieglaudą. Nors patalpos nebuvo didelės, bet kambariai gyvūnams labai prižiūrėti. Katinai ir šuniukai ilsėjosi savo pataluose. Ši prieglauda padeda visiems gyvūnams, kuriems reikia pagalbos ir suteikia jiems pilnavertį gyvenimą ir gydymą.

Jautėmės labai laimingi, kad galėjome jiems nors truputi suteikti džiaugsmo ir pagalbos.

Labai ačiū mokytojai Kristinai ir Ernestai, kurios labai padėjo.

Ačiū visiems mokyklos mokiniams ir mokytojams bei darbuotojams, kurie nepagailėjo ir atnešė maisto ir daiktų.

AČIŪ!!

6b klasės mokinė Emilija ir mokytoja Kristina