An. Lie 5th, 2022

Gegužės 15 dieną, tarptautinę šeimos dieną, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos iniciatyva, Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniai, kartu su kitų Lietuvos bei Vilniaus miesto muzikos bei bendrojo ugdymo mokyklų mokiniais, taip pat ikimokyklinėmis ugdymo įstaigų vaikais surengė didžiulę šeimos šventę – Vaikų ir jaunimo festivalį „Skambantis pavasaris“. Festivalį rėmė Vilniaus miesto savivaldybė, Tautinių mažumų departamentas, AGATA ir Avia solution grupė. Geros dvi valandos nuostabus garso ir vaizdo reginys apie tai kas yra svarbiausia. Vilniaus Antakalnio progimnaziją atstovavo 1-4 klasių mokiniai ir šokių kolektyvas „Atspindys“. Progimnazijos mokinius parengė mokytojos Vilija Narkovičienė, Zita Petravičienė, Aušra Gelažnikienė, Džeralda Kmieliauskienė ir Žaneta Gudaitienė.

Mūsų mokinių pasirodymas

Nuoširdus ir tyras vaikų ir jaunimo festivalis „Skambantis pavasaris“.

Su daina stipresnė šeima, mokykla ir galiausiai visa mūsų Lietuva. Skambantis pavasaris…

Renginio vaizdo įrašas