An. Lie 5th, 2022

2020-2022 mokslo metais Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte ,,Sveika mityba neturi ribų“ / “Healthy eating knows no bounds“. Projekto dėka šių metų gegužės 9-13 dienomis trylika 7c ir du 7b klasės mokiniai lankėsi Lenkijoje, Balstogėje. Mokinius lydėjo 7c klasės vadovė Darja ir bibliotekininkė Eglė.

Išvykos metu aplankėme Balstogės miesto centrą, pakilome apžvalgos ratu, valgėme skanių ledų, susipažinome su lankytinomis vietomis. Buvo įgyvendintas pagrindinis kelionės tinkslas – aplankyta Kalinuvka Košcelna mokykla, kurioje mokiniai gilinto savo sveikos mitybos žinias, pažino mokyklos vidinę kultūrą. Apsilankymų metu žaidėme susipažinimo žaidimus, užsiėmėme aktyviomis veiklomis lauke, kalbėjome apie emocinio ir fizinio alkio skirtumus. Taip pat mokiniai aplankė Bialistoke veikiantį mokslo muziejų Epi-Centrum Nauki ir šiaurės rytų Lenkijoje įsikūrusį Tikocino miestą.

Ar išvyka patiko? Tikrai taip! Grįžome pilni įspūdžių ir pakilios nuotaikos.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.