An. Geg 24th, 2022

Projekto tikslas – ugdyti pagarbą kitų šalių kultūrai, lavinti estetikos ir grožio supratimą,  būti iniciatyviu savo šalies pristatymo Europai piliečiu. Į sakuros žiedų lankstymo akciją buvo pakviesti prisijungti visos Lietuvos formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigos. Vilniaus Antakalnio progimnazijos technologijų mokytoja Raminta Kazlauskytė priėmė kvietimą ir kartu su mūsų mokiniais išlankstė sakuros žiedų. Vėliau žiedai paštu buvo išsiųsti į Kauną, kur yra sukurta meninė sakuros medžio instaliacija.

Projekto iniciatoriai, Kauno švietimo inovacijų centras, džiaugiasi ir dėkoja mūsų 8 klasių mokiniams bei mokytojai Ramintai Kazlauskytei, kad dalyvavo festivalio „Japonijos dienos Kaune WA“ projekte „Hanami matsuri – sakurų žiedų šventė“.

Organizatoriai džiaugiasi, kad „visi kartu sukūrėme nuostabią instaliaciją, kuri iki birželio 5 d. bus eksponuojama Verslo lyderių centre BLC (K. Donelaičio g. 62, V. Putvinskio g. 53,)“.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.