An. Geg 24th, 2022

Jaunasis mokslo tyrinėtojas – tai edukacinių nuotykių, mokslinių atradimų, kūrybinių pergalių ir turiningo bendravimo kupina stovykla

KAM?  3-6 klasių mokiniams

KUR?   Vilniaus Antakalnio progimnazija

KADA?   birželio 27 d. – liepos 1 d. (1 pamaina)

Liepos 11 – 15  d. (2 pamaina)

KAINA    150 eurų

* 90 eurų Antakalnio progimnazijos mokiniams

* 90 eurų vaikams iš daugiavaikių šeimų ir šeimų, esančių socialiai jautrioje situacijoje

__________________________________________________________________

Esame įsitikinę, kad kiekvienas Vilniaus smalsuolis turėti dalyvauti šioje stovykloje! Kodėl? Štai 5 priežastys:

1 Vaikais rūpinsis profesionali, jaunatviška ir kūrybinga komanda.

2 Vaikai čia įdomiai ir įtraukiančiai mokysis matematikos. O tai yra tramplinas siekiant:

• lavinti bendrą intelektą
  • gebėjimą nustatyti dėsningumus
  • argumentuoti ir suprasti kitų argumentus
  • ugdyti atkaklumą ir atidumą
  • išmokti mąstyti logiškai, analitiškai ir kritiškai

3 Kultūrinių veiklų metu vaikai susitiks su kitataučiais, susipažins su kitų tautų tradicijomis, papročiais, išgirs kalbą ir net išmoks kelias frazes. O tai padės

• plėsti akiratį
  • ugdyti toleranciją
  • tenkinti smalsumą

4 Teatro užsiėmimuose vaikų lauks žaidimai ir improvizacijos, kurios padės mokytis kūrybiškai reikšti save ir savo jausmus, bei geriau suprasti kitus.

5 Tai unikali stovykla, kurioje aktyvus poilsis derinamas su intelektiniu, kultūriniu bei kūrybiniu vaiko lavinimu.

__________________________________________________________________

Garantuojame, kad ši stovykla taps neįprastu šios vasaros edukaciniu nuotykiu kiekvienam jos dalyviui!

Plačiau apie stovyklą ir registracijos nuoroda čia – https://nmakademija.lt/jaunasis-mokslo-tyrinetojas-2022/