Kovo 20 dieną mokykloje vyko Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados I etapas. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika ir įsivertinti savo matematinius gebėjimus. Dalyvavo 60 mokinių.

Šių metų mokyklos olimpiados I etapo 5 klasių nugalėtojais tapo Greta Vasiliauskaitė, 5bMotiejus Mikutas, 5c, Simas Znamerovskis, 5d  (mokytojai Tadeuš Romanovski, Sabina Adomavičienė, Audronė Buzienė). Tarp 6 klasių mokinių geriausiai užduotis išsprendė Ugnė Degutytė, 6aAgota Dambauskaitė, 6c,  Amanda Jankauskaitė, 6e  (mokytojos Sabina Adomavičienė ir Rita Šarmavičienė).  Septintose klasėse Vėjas Vaičiūnas, 7c,  Aistis Verkauskas, 7cMotiejus Meškuotis, 7e (mokytojai Audronė Buzienė ir Tadeuš Romanovski).  Vyriausiųjų 8 klasių grupėje laimėtojai Adomas Reginis, Ainis Berulis, 8b, Otilija Bernotaitė, 8a (mokytojai Sabina Adomavičienė, Tadeuš Romanovski).

Linkime šiems mokiniams sėkmės dalyvaujant miesto olimpiadoje balandžio 8 dieną.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojų metodinė grupė