Kovo 28 d. – balandžio 1 d. mūsų mokykloje lankėsi 15 7-tos ir 15 8-tos klasės mokinių iš Lenkijos. Svečius pasitiko ir kartu su jais sveikos gyvensenos žinias gilino 7b klasės mokiniai ir klasės vadovė Kristina Grelecka. Užsiėmimai vyko mokyklos aktų ir sporto salėse; stadione mokiniai žaidė sporto žaidimus, išvykos metu aplankė Dubingių pilies griuvėsius ir Radvilų giminės piliavietę, Mindūnų apžvalgos bokštą, Etnokosmologijos muziejų.

Primename, kad Vilniaus Antakalnio progimnazija 2020-2022 m. dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte, skirtame sveikos gyvensenos puoselėjimui (,,How prestigious can live healthy“). Projekto metu bendradarbiaujama su viena Knišino miesto Lenkijoje mokykla.

Erasmus+ projekto koordinatoriai: pavaduotoja Neringa Č., bibliotekininkė Eglė R., soc. pedagogai Vitalijus P. ir Edita S.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.