Kovo 31 dieną mokykloje vyko Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių matematikos olimpiados I etapas. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika ir įsivertinti savo matematinius gebėjimus. Dalyvavo po du mokinius iš kiekvienos klasės.

Šių metų mokyklos olimpiados I etapo 2 klasių nugalėtoju tapo 2b klasės mokinys Simonas Kubilius (mokytoja Zita Petravičienė). Tarp 3 klasių mokinių geriausiai užduotis išsprendė 3b klasės mokinys Kipras Barauskas (mokytoja Andra Ramanauskienė). Vyriausiųjų 4 klasių grupėje daugiausiai užduočių išsprendė 4b klasės mokinys Dominykas Mozūraitis (mokytoja Jolanta Sabaliauskienė).

Dėkojame už dalyvavimą mokiniams ir mokytojoms bei linkime sėkmės kitame etape, kuris vyks balandžio 20 d.