Autizmas (iš graikų „autos“ – pats, „izmas“ – orientacija) – įvairiapusis žmogaus raidos sutrikimas, kuriam būdingi sutrikimai, pasireiškiantys trijose veiklos srityse: socialinės sąveikos, verbalinės ir neverbalinės komunikacijos bei elgesio.
Mėlyna spalva – autizmo ženklas, naudojamas visame pasaulyje (daugybė miestų tiltų, pastatų šią dieną apšviečiama šia spalva), kad suprantame ir palaikome!  Tegul ši diena bus tokia, kai į pasaulį pažvelgsime kiek kitaip, taip, kaip į jį žvelgia autizmo „dovaną“ turintys vaikai ir suaugusieji! Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, būti pakviestas švęsti gimtadienį, mokytis. Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį.
10 dalykų, kuriuos vaikas su autizmo spektro sutrikimu norėtų, kad tu žinotum >>>.
Kviečiame pažiūrėti šią vaizdo medžiagą:
Kas yra autizmas?

Socialinė reklama. Autizmas

Unikalusis Adomas ir Autizmas

Gimtadienio šventė (Birthday Party)