Nuaidėjo, nuskambėjo Žemės savaitė Antakalnio progimnazijoje. Visą kovo mėnesį  mokiniai ruošėsi paukščių sugrįžtuvėms. Klausėsi paukščių giesmių, mokėsi  juos atpažinti, gamino inkilėlius. 1 – 8 klasių mokiniai sukalė daugiau nei 80 inkilų, kuriuos mokyklos direktoriaus Tomo Jankūno ir biologijos mokytojos  Danguolės Skurauskienės lydimi  padovanojo Nemenčinės girininkijos sparnuočiams. Septintokai ir aštuntokai  inkilėlius kėlė  Antavilio ežero pakrantėse bei Antavilio pušyne. Jiems padėjo  Nemenčinės girininkijos darbuotojai.  Saulėta diena, geri darbai, nauji potyriai, džiugi nuotaika ir pažadas sugrįžti… Iki naujų susitikimų, sparnuočiai!

Dėkojame visiems, kurie gamino ar padėjo gaminti inkilus. Mokiniams už inkilų gaminimą buvo įskaitytos socialinės-pilietinės valandos.

Įspūdžiais pasidalino mokytoja Danguolė