Kovo 14-ąją visame pasaulyje minima PI diena. Ši kasmetinė šventė skirta matematinei konstantai pi paminėti. Daugeliui žinoma pi reikšmė yra 3,14, tačiau mokslininkai ją tikslino daugiau nei milijardu ženklų. Matematikai sako, kad skaičius neturi pabaigos ir vargu, ar kada nors bus apskaičiuota tiksli pi reikšmė.

Norėdama atkreipti dėmesį į matematikos svarbą gyvenime, tiksliųjų mokslų metodinė grupė išradingai, kūrybingai paminėjo PI dieną. Pamokose mokiniai kūrė pasakojimus, eilėraščius, piešė piešinius, sprendė įvairius uždavinius su skaičiumi pi, žaidė Kahootą pačių sukurtą.

Mokiniai, švęsdami PI dieną, įsitikino, kad matematika yra ne tik rimtas mokslas, bet gali būti linksma ir žaisminga.