2020-2022 m. Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte, skirtame sveikos gyvensenos puoselėjimui (,,How prestigious can live healthy“). Projekto metu bendradarbiaujama su viena Knišino miesto Lenkijoje mokykla. Projekto dėka, šių metų kovo 29 – balandžio 1 dienomis, mūsų mokykloje lankysis 15 7-tos ir 15 8-tos klasės mokinių iš Lenkijos. Svečius pasitiks ir kartu su jais sveikos gyvensenos žinias gilins 7b klasės mokiniai. Veiklos vyks mokyklos aktų ir sporto salėse, planuojama išvyka į Molėtus. Šiltai priimkime svečius!

Erasmus+ projekto koordinatoriai: pavaduotoja Neringa Č., bibliotekininkė Eglė R., soc. pedagogai Vitalijus P. ir Edita S.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.