Norite susipažinti su mūsų mokykla? Turite klausimų dėl priėmimo ar ugdymo proceso užtikrinimo? Kviečiame susipažinti ir užduoti rūpimus klausimus atvirų durų dienos renginyje, kuris vyks kovo 23 d., 18 val. Prisijunkite prie renginio Google Meet, taip pat bus sudaryta galimybė jį stebėti tiesioginio srauto kanalu. Rekomenduojame jungtis Google Meet nuoroda, kad galėtumėte aktyviai dalyvauti!

Esate labai laukiami!

Programa:

• Direktoriaus sveikinimas ir atidarymas
  • Apie mokyklą mokinių lūpomis – mokinių senatas
  • Mokinių priėmimas – prašymų teikimas, svarstymas, mokyklų aptarnavimo teritorija
  • Lūkesčiai naujiems bendruomenės nariams

Pokalbiai kambariuose iki 2 kartų po 30 min.:

1. Pradinis ugdymas / 2 Pagrindinis ugdymas / 3. Neformalusis ugdymas / 4 Ugdymo pagalba ir SEU  / 5. Mokykla tai gyvenimas

Vėliau bus galimybė pasikeisti kambariais.  Kambarių kiekis priklausys nuo prisijungusių dalyvių skaičiaus.