Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja „eTwinning“ bendruomenės projekte, kuris suteikia galimybę įvairių Europos šalių mokykloms bendrauti,  bendradarbiauti,  kurti bendrus projektus bei dalintis geraja patirtimi. Net 8 šalių mokytojus ir mokinius suburė domėjimasis ekologija bei užsienio kalbomis.  Gruodžio 20 d. įvyko pirmasis grupės „A Tree for our Planet „/“Посади дерево  – спаси планету!“ tarptautinio projekto „Išsilavinimas be ribų“ dalyvių nuotolinis susitikimas, kuriuo metu 8e klasės mokinių komanda (Radvilė, Rugilė, Simonas,  Alanas, Nojus, Erikas L., Danielius, Eduardas, Mantas) pavadinimu „Энергия земли ВАП“ („VAP žemės energija“), parodė savo sukurtą trumpą video pristatymą apie Antakalnio progimnaziją. Savo mokyklas taip pat pristatė Armenijos, Sakartvelo, Rumunijos,  Moldovos, Bulgarijos, Lenkijos ir Serbijos šalys. Nuotolinio susitikimo metu mokiniai galėjo ne tik susipažinti su kitų šalių mokyklų mokiniais,  bet ir užduoti jiems rūpimus klausimus rusų kalba, nes tai yra pagrindinė projekto kalba, kuri vienija antrosios užsienio kalbos mokytojus bei mokinius, pasirinkusius mokytis šios kalbos. Projekto įgyvendinimas prasidėjo 2021 m. spalį ir bus vykdomas iki 2022 m. gegužės. Jame taip pat dalyvauja 7b klasės mokinių komanda ir tikybos vyr. mokytoja Kristina Grelecka, kurie spalį Antakalnyje pasodino ąžuolus, o mūsų projekto dalyviai įsipareigojo juos puoselėti ir prižiūrėti.

Rusų kalbos vyr. mokytoja Oksana
Tikybos vyr. mokytoja Kristina