An. Geg 24th, 2022

Sausio 13-osios rytą mokiniai ir mokytojai tyliai rinkosi į klases, uždegė atminimo žvakutes tiems, kurie 1991 metų Sausio 13-ąją atidavė gyvybes už mūsų laisvę, giedojo „Tautišką giesmę“, segėjo neužmirštuolės žiedą.

Šią dieną mokiniai su mokytojais paminėjo įvairiai. Vieni dalinosi savo tėvų ir senelių prisiminimais, kiti žiūrėjo filmą apie Sausio 13-ąją ir jį aptarė, dar kiti piešė, mokytojai dalijosi savo prisiminimais apie to meto įvykius.

Vokiečių kalbos pamokose 7 -8 klasių mokiniai kūrė eiles, kurios skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti. Kiekvieną kūrinį sudaro tik vienuolika žodžių, tačiau jie perteikia įvairius išgyvenimus: laisvės troškimą, baimę, skausmą, pasiaukojimą, meilę tėvynei…

Ši diena mums primena, kad tik kasmet prisimindami tragiškus Sausio 13-osios įvykius, mes nepamiršime, kam turime būti dėkingi už Laisvę.

Vokiečių kalbos mokytoja Aušra Dobravolskienė