An. Sau 25th, 2022

​​Mieli mokiniai, tėveliai ir pedagogai, pirmiausiai sveikinu visus su Naujaisiais metais!

Atvyko 2022 metai, kai mūsų mokykla švęs 10 metų gimtadienį!

Noriu priminti  Jums, kad siekiant išlaikyti kuo ilgiau kontaktinį ugdymą, labai svarbu laikytis nustatytų saugumo reikalavimų dėl koronaviruso pandemijos.

Primenu, kad pasirūpintumėte kaukėmis vaikams (aišku, jei mokiniai jas pamirš, mes išduosime jiems mokykloje), tačiau tėvai yra atsakingi, kad vaikai būtų aprūpinti veido apsaugos kaukėmis.

Taip pat prašau Jūsų ​​prieš pat grįžtant į mokyklą, t.y. vieną iš dviejų testų atlikti 2022 m. sausio 9 d. sekmadienio vakarą arba pirmadienio rytą (2022 m. sausio 10 d.).  ​nepamiršti atlikti greitąjį Covid 19 testą.​ ​Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, pirmadienį (2022-01-10 ) į mokyklą negali atvykti. ​

VEIKSMAI GAVUS GAT REZULTATĄ: gavus neigiamą testo rezultatą mokiniai nieko papildomai neturi daryti ir gali grįžti į ugdymo procesą sausio 10 d. Gavus teigiamą rezultatą (išryškėjus dviem juostelėms), mokiniai turi registruotis 1808.lt arba skambinti ir atlikti PGR tyrimą mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

JEI JŪSŲ VAIKAS NEGAVO TESTO IŠ KLASĖS VADOVO NES SIRGO IR PAN. Testus, kas nepasiims ugdymo proceso metus, ​vis dar galima atsiimti iki ​20:00 val. iš budinčio nuo Smėlio g. pusės (skambinti durų skambutį).

​Pranešu, kad vaikai ir/ar suaugę, kurie nedėvi veido apsaugos kaukių, nebus ugdomi ar įleidžiami į patalpas, nebent yra gydymo įstaigos išrašas apie tai, kad asmenys kaukės nedėvi dėl sveikatos sutrikimų.

​Informuojame, kad sausio mėnesį, artimiausiu metu, klasių vadovai ​atnaujins informaciją apie Jūsų vaikų vakcinavimą, persirgimą ar atliktus seraloginius tyrimus. Rinkimo tikslas priimti sprendimus dėl konkrečių mokinių izoliavimo, nustačius Covid-19 ligą mokiniui ar darbuotojui.  Dėkojame už teisingos informacijos pateikimą bei rūpinimąsi vieni kitais.

Nuoširdžiai dėkojame vaikams, kurie dėvi tinkamas mokyklos uniformas, o tėveliams padėka už pagarbą mokyklos taisyklėms.

Primename pasitikrinti sportinę aprangą: ar ji yra pilno komplekto, išplauta, yra tinkama sportinė avalynė. ​Svarbu pasitikrinti ir mokinio kuprinę, ar ten yra tik mokyklai reikalingi daiktai (mokiniai atsineša neįtikėtinų daiktų, randame aštrių daiktų, el. cigar​ečių, įvairiausių kitų žaislų).

Valgykloje tėveliai kartais pamiršta papildyti vaikų sąskaitas​ bei bankines korteles​, tai primename, kad laikas tai padaryti! ​Taip pat patikrinkite nuolatinius bilietus, mokinio pažymėjimus ir pinigines:) ​Daugiau apie atsiskaitymą​ valgykloje – https://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/archyvas/29286

​Atkreipiame dėmesį, kad ugdymo metu (pamokų metu) tėvai neturėtų skambinti telefonais vaikams, o vaikai – tėvams.  Prašau gerbti ugdymo laiką skirtą mokymuisi. Taip pat išmanūs telefonai, turintys interneto prieigą, turėtų būti apsaugoti nuo netinkamo turinio pasitelkiant Google Family Link, Microsoft  Family bei pan. ar apsaugos programėlėmis. Telefono naudojimo laikas bei turinys turėtų būti filtruojamas bei atitikti vaiko amžių. Daugiau apie tai – https://sites.google.com/antakalnio.lt/nuotolinis/patarimai/t%C4%97vams?authuser=0​ ​

Sausio mėnesį minėsime Laisvės gynėjų dieną, Vilniaus dieną, turėsime netradicinę žaidimų dieną  ir laukia I pusmečio pabaiga! Mūsų bendruomenę papildė laborantė Eglė, teatro mokytoja Žaneta, šokio mokytoja Aistė, rusų kalbos mokytoja Greta. Taip pat yra  keli nauji mokiniai. Nauji įdomūs žmonės bei įspūdžiai. Kviečiu pažinti ir priimti juos, padėti tapti mūsų bendruomenės nariais!

Žodžiu laukia daug smagių dalykų!​ ​​ Iki pasimatymo, bus smagu vėl Jus sutikti 2022 metais!

Pagarbiai, direktorius Tomas Jankūnas