Paskutinį metų mėnesį gyvenome itin kūrybiškai: ne tik puošėme mokyklos erdves, eksponavome mokinių kūrybinių darbų parodas, bet ir stengėmės nepamiršti progimnazijos virtualaus Advento kalendoriaus, kuris kasdien kvietė susiburti ne tik mokinius, bet ir mokinių šeimos narius bei atlikti kai ką svarbaus ir ypatingo. Na, o gruodžio 23 d. praleidome itin nuotaikingai, šurmulingai, bendrystėje, nes vyko 1-8 klasių netradicinio ugdymo diena „Kalėdų belaukiant“. Nuo pat ryto mokiniai rinkosi į klases, ruošėsi „Kaukių karnavalui“, rinko klasės gražiausią kaukę, keitėsi dovanėlėmis, dengė stalus pačių keptais skanėstais. Čia pat vyko daug SEU veiklų ir kitų nuotaikingų užsiėmimų, kuriems buvo iš anksto pasiruošę ir mokiniai, ir klasių vadovai, ir jiems talkinantys dalykų mokytojai. Šią dieną mokyklos administracija apdovanojo konkurso „Kalėdiniai sniego žibintai“ nugalėtojus. Daug teigiamų emocijų ir šypsenų veiduose po mokyklą pasklido, kai per mokyklos radiją direktorius pakvietė visus išeiti į koridorių prie savo klasės ir kartu sudainuoti  V. Riaubiškytės dainą „Kalėdos jau čia“. Paskutinis dienos šventinis akcentas vyko aktų salėje – mokinių koncertas mokyklos darbuotojams. Supratome, kad buvome labai pasiilgę gyvos dainos, šokio, vaidinimo. Dėkojame VISIEMS už buvimą kartu, padovanotas šypsenas ir teigiamas emocijas. Linkime visiems sveikatos ir laimingų Naujųjų metų !
🎄
Kaukių karnavalo akimirkos…