Skaitmeninių mokyklų apdovanojimų“ programa skirta stiprinti mokytojų profesines kompetencijas plėtojant išteklius ir mokymosi patirtį, kuri yra aktuali ir skirta skaitmeninio švietimo praktikos tobulinimui. Projekte dalyvaujančios mokyklos ir mokytojai turi galimybę įsivertinti, tobulėti ir būti pripažintais bei prisijungti prie augančios Europos skaitmeninių mokyklų bendruomenės.

Trumpas vaizdo įrašas apie tai:

Mokyklos įsivertinimą atliko mokyklos progimanzijos vadovų komanda, kuri į specialią paltformą įkėlė tai patvirtinančius įrodymus. Pateiktus mokyklos įrodymus peržiūri bei vertinia Europos projekto ekspertai, kurie yra labai pozityvūs bei kritiški siekiant kiekvienos mokyklos pažangos.  Mūsų mokykla, kartu su kitomis Lietuvos ugdymo įstaigomis, dalyvaujančiomis šiame projekte, savo pasiekimais informacinių bei komunikacinių technologijų srityje dalinosi nuotoliniame susitikime 2021-05-27 dieną.

Įsivertinimui labai yra svarbūs mokinių bei mokytojų informacinių bei komunikacinių technologijų kompetencijų palaikymas bei ugdymas, todėl labai džiaugiamės, kad progimnazijoje yra mokytojų, kurie ugdymo procese stengiasi jaukintis tenchnologijas, tam skirtas programas. Smagu, kad pastarieji net tik naudoja šias technologijas, bet ir dalinasi patirtimi su kitais progimnazijos pedagogais. Nuoširdžiai dėkojame visai bendruomenei (mokytojams, mokiniams ir tėvams), kuri skirė laiko SELFIE tyrimui, kurio metu įvertiname informacinių bei komunikacinių technologijų panaudojimą, o pagal tai planuojame metų veiklas bei veiklos kryptis.  Šio tyrimo dėka dalyvaujame „Skaitmeninių mokyklų apdovanojimų“ programoje.

Šiuo metu mūsų progimnazija pateikė ataskaitą įvertinimui bei laukia galutinio ekspertų vertinimo.

Direktorius Tomas Jankūnas