An. Geg 24th, 2022
Konsultacijų metu galima aptarti mokinio ugdymo procesą, sutarti dėl abipusio bendradarbiavimo. Labai prašome pirmiausiai registruotis tuos tėvelius, kurie turi klausimų mokytojai, nori aptarti ugdymo probleminius klausimus. Konsultuotis kviečiame 1-8 klasių tėvelius su savo vaikais, jei manote, kai tai yra tikslinga. Konsultuotis galite ne tik su dalykų mokytojais, bet ir mokyklos vadovais.

Para iki konsultacijų pradžios uždaroma registracija į konsultacijas.

Konsultuotis galima tik užsiregistravus nuotoliniu būdu per Google Meet programą (https://meet.google.com/).

Registruojame į susitikimus 2021 m.:
1. Gruodžio 8 dieną (trečiadienį), 15.30-19.30 val. – 1-2 ir 5-6 klasių mokytojų dalykininkų >>>
2. Gruodžio 9 dieną (ketvirtadienis), 15.30-19.30 val. – 3-4 ir 7-8 klasių mokytojų dalykininkų >>>

Kiekvienam kitam mokiniui registracija vykdoma iš naujo.
Mokytojų dalykininkų vardus sužinosite el. dienyne.
Pas klasės vadovus prašome registruotis kaip pas mokytojus dalykininkus.

Jūsų el. pašto adresu galite gauti užpildytos formos kopiją, o šiuo el. adresu 12-14 val. iki susitikimo, bus atsiųstas pakvietimas.

Susitikimai kuriame Renginiai tėvams el. kalendoriuje – https://calendar.google.com/calendar/u/0?cid=MDNwdThhcTY2MXUwb3RvcjRlMjA0bjdsdTBAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ

Su pagalbos specialistais kalbėtis galima ištisus mokslo metus, prieš tai el. paštu ar el. dienynu susitarus dėl susitikimo (jei nepavyksta sutarti, prašome kreiptis į tiesioginį vadovą – Neringą Čiukšienę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui (pagalbai) – pavaduotoja@antakalnio.lt). Progimanzijos svečių knyga – https://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/kontaktai/registrai.

Progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas