Paaiškėjo spalio mėnesį startavusio 5-8 klasių konkurso „Talentingiausia VAP klasė“ rezultatai. Konkurse dalyvavo 12 klasių: subūrę klasės komandą, pagal duotą citatą mokiniai kūrė scenarijų, skirstėsi pareigomis, vaidino, filmavo, montavo ir sukūrė įkvepiančius filmukus. Mokinių kūrybą vertino 3 narių komisija: direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Jurgita Paravinskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Šapalienė, socialinis pedagogas Vitalijus Pagarielovas. 5 klasių grupėje talentingiausios klasės titulą laimėjo 5b klasė, 6 klasių grupėje- 6a klasė, 7 klasių grupėje- 7a klasė, 8 klasių grupėje- 8c klasė. Visoms keturioms klasėms bus įteikti direktoriaus Tomo Jankūno įsteigti prizai- 100 eurų vertės sertifikatai edukacinei išvykai. Kitoms konkurse dalyvavusioms klasėms komisija skyrė nominacijas: 5g- inovatyviausia klasė, 5e- bendruomeniškiausia klasė, 6b- nuotaikingiausia klasė, 6d- kūrybiškiausia klasė, 6f- sveikuoliškiausia klasė, 7b- artistiškiausia klasė, 8a- muzikaliausia klasė, 8e- sportiškiausia klasė. Sveikiname visus dalyvius ir nuoširdžiai dėkojame mokiniams bei klasių vadovams už parodytą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir bendradarbiavimą.

Mokytojos Kristina, Čianita, Jūratė