An. Geg 24th, 2022

Ilgesnės rudens atostogos

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė pasirašė 2021 m. spalio 21 d. įsakymą Nr. V-1924 „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. gegužės 3 d. įsakymo Nr. V-688 „Dėl 2021–2022 ir 2022–2023 mokslo metų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo“ pakeitimo“.  Šiuo įsakymu pratęstos mokinių rudens atostogos, kurios  truks nuo 2021 m. lapkričio 3 d. iki 2021 m. lapkričio 9 d. (imtinai).

Į pamokas mokiniai grįžta 2021 m. lapkričio 10 dieną (trečiadienį).

Pailgintos mokinių rudens atostogos nėra dovana ir 1-8 klasių mokinių 2021-2022 mokslo metai pailgės 2 dienomis birželio mėnesį.

Mokinių testavimas namuose

Mokinių atostogoms, penktadienį, kiekvienas 1-8 klasės besitestuojantis vaikas, per klasės vadovą gaus po du testus koronaviruso infekcijai nustatyti. Prašome greituosius antigeno testus iš karto pasiimti iš mokinių penktadienį bei namuose juos saugoti bei laikyti saugiai!

TIKSLINĖ TYRIMO ATLIKIMO GRUPĖ: 1–8 klasių mokiniai, kurių tėvai yra pasirašę sutikimus arba pageidauja papildomai (tam taip pat pasirašys sutikimus).

TESTO ATLIKIMO LAIKAS: dėl visų mokinių bei mokyklos darbuotojų saugumo, prašome, kad mokiniai antruoju testu testuotųsi  prieš pat grįžtant į mokyklą, t.y. vieną iš dvejų testų atlikti antradienio vakarą (lapkričio 9 d.) arba trečiadienio rytą (lapkričio 10 d.). Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, trečiadienį (lapkričio 10 d.) į mokyklą negali atvyti. Kitą testą galite atlikti pasirinktu metu.

VEIKSMAI GAVUS GAT REZULTATĄ:  gavus neigiamą testo rezultatą mokiniai nieko papildomai neturi daryti ir gali grįžti į ugdymo procesą lapkričio 10 d. Gavus teigiamą rezultatą (išryškėjus dviem juostelėms), mokiniai turi registruotis 1808.lt arba skambinti ir atlikti PGR tyrimą mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

Atsiprašome, tačiau dėl testų dalinimo sužinojome tik šiandiena, o į mokyklą juos gausime rytoj, todėl mokiniams išdalinti galėsime penktadienį. Be to kas negalės pasiimti penktadienį, testus galės atsiimti darbo dienomis lapkričio 3-4 dienomis iš raštinės nuo 9:00 iki 12:00 ir 13:00 iki 15:00 val.

Neformalusis švietimas (būreliai)

Neformalusis vaikų švietimas (NVŠ), išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, bus vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas lapkričio 3-9 dienomis.

2021 m. lapkričio 3-9 dienomis neformaliojo ugdymo veiklos yra stabdomos, jei jas negalima vykdyti nuotoliniu būdu. Stabdoma ir vaikų rudens stovyklų veikla.

Minėtu laikotarpiu visi NVŠ teikėjai ir institucijos, įgyvendinančios formalųjį švietimą papilančio ugdymo (toliau – FŠPU) programas, jas turi įgyvendinti nuotoliniu būdu, jei toks būdas galimas pagal programos specifiką. Tuo atveju, jei nuotoliniu būdu NVŠ ar FŠPU programos įgyvendinti nėra galimybių, užsiėmimų tvarkaraščiai turi būti pakoreguoti ir veiklos turi būti  perkeltos ir vykdomos intensyvesniu grafiku po  mokinių atostogų.

Mokykloje mokinių atostogų metu bet kokia ugdymo veikla bus sustabdyta. Mokykla bus valoma ir tvarkoma, stabdoma salių bei kitų patalpų nuoma. Pedagogai dirbs nuotoliniu būdu.

Būkite saugūs, saugokite save ir kitus! Prasmingų dienų Jums!