Startuoja talentų ir gabumų konkursas 5-8 klasių mokiniams „Talentingiausia VAP klasė“. Konkurso sąlygos:
1. klasės, pagal duotą aforizmą, sukuria trumpametražį (iki 3 minučių trukmės) filmą/vaizdo klipą;
2. filmo/vaizdo klipo kūrime gali dalyvauti visa klasė arba ne mažiau kaip 7 klasės mokiniai;
3. filmas/vaizdo klipas turi turėti pavadinimą (atspindintį duotą aforizmą);
4. filme/vaizdo klipe turi būti atskleista aforizmo pagrindinė mintis;
5. filmas/vaizdo klipas turi turėti aiškią pabaigą.
Konkurso aforizmai:
5 klasės – „Visiems padėti mes negalime, bet visi gali padėti kam nors” (Ronaldas Reaganas).
6 klasės – „Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką”(Baruch Spinoza).
7 klasės – „Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame”(Vinstonas Čerčilis).
8 klasės – „Vienintelis žmogus, kuriuo jums lemta tapti, tai žmogus, kuriuo nuspręsite būti” (Ralphas Waldo Emersonas).
Konkurso organizavimo etapai:
1. konkurso paskelbimas – spalio 6 d.;
2. kūrybinės dirbtuvės klasėse – spalio 11 – 31 d.;
3. vaizdo klipų atsiuntimas – lapkričio 8 – 12 d.;
4. nugalėtojų atranka- lapkričio 15 – 19 d.;
5. nugalėtojų paskelbimas – lapkričio 26 d.
Darbus vertins 5 asmenų komisija: 2 socialiniai pedagogai, 2 mokytojai, 1 administracijos atstovas. Dalyvaukite ir laimėkite savo klasei išvyką į kino teatrą. Lauksime Jūsų kūrybinių sumanymų.
Turite klausimų? Į juos atsakysime mes: tikybos mokytoja Kristina, dailės mokytoja Čianita ir etikos mokytoja Jūratė.

Komandos registruojasi užpildydamos šią formą