Paskutiniąją projekto dalyvių susitikimo dieną (09.24) mokiniai aptarė mitybos piramidės turinį, tikrino savo žinias atlikdami įvairias užduotis (žodžių dėlionė, meniu kūrimas, maisto produktų sudėties ir teikiamos naudos įvardijimas). Svečiai parengė Kahoot klausimyną ir skatino fizinį mokinių aktyvumą kviesdami šokiui. Stropiausieji buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Užsiėmimų pabaigoje dalyvius aplankė mokyklos direktorius Tomas Jankūnas, kuris įteikė svečiams skirtas dovanas, pasidžiaugė projektu ir naujai užmegztais ryšiais.

Esame dėkingi visiems, kurie bent maža dalele prisidėjo prie projekto įgyvendinimo! Mokiniai projekto metu turėjo galimybę patikrinti savo anglų kalbos žinias, rasti naujų draugų ir, žinoma, prisiminti, kas gi yra sveika mityba ir kuo ji svarbi mūsų organizmui.

Primename, kad 2020-2022 m. Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte ,,Sveika mityba neturi ribų“/“Healthy eating knows no bounds“. Projekto dėka šių metų rugsėjo 20-24 dienomis mūsų mokykloje lankėsi 12 7-tos klasės mokinių iš Lenkijos (Knišino miesto) ir du juos lydintys mokytojai. Svečius pasitiko ir kartu su jais savo mitybos žinias gilino 7c klasės mokiniai.

VAP už projektą atsakingi asmenys: Neringa Č., Eglė R., Vitalijus P., Edita S., Darja L.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.