Trečiojo susitikimo metu (09.23) svečiai iš Lenkijos nusprendė mus supažindinti su Ozobot robotais. Tai maži, beveik rutulio formos robotai, atrodantys kaip „Žvaigždžių Karų“ R2D2 androido galva. Pagrindinės Ozobot savybės – linijų sekimas ir spalvų skyrimas! Mūsų linijos buvo tiesiog juodi brūkšniai popieriaus lape. Mokiniai, vadovaudamiesi instrukcijomis, turėjo pasirinkti spalvų kombinacijas, kurios suteiktų robotui judėjimo kryptį (pavyzdys apatinėje nuotraukoje). Tikslas – robotu pasiekti tam tikrus sveiko maisto produktus. Praėjome net 3 sudėtingumo lygius! Beje, šis robotas gali įsibėgėti iki „turbo“ greičio, imti suktis vietoje arba sulėtėti. Šie prietaisai sudomino ir kitus mokyklos darbuotojus, kurie iš šono stebėjo mokinių pasirinkimus 🙂

Po sunkaus darbo atėjo laikas pajudėti ir atskleisti savo balso galimybes. Mokiniai grupelėmis atliko pasirinktas karaoke dainas, o vėliau trumpam atidarė šokių studiją. O kaipgi be maisto piramidės? Tai buvo paskutinė šio susitikimo veikla. Karpėme, klijavome ir lipdėme. Rezultatai išties vaizdingi! Sudėtinga nebuvo, bet prisiminti maisto piramidės sudedamąsias dalis visada naudinga.

Esame dėkingi svečiams už gerą nuotaiką, perduodamas žinias ir kuriamą bendrystę!

Primename, kad 2020-2022 m. Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte ,,Sveika mityba neturi ribų“/“Healthy eating knows no bounds“. Projekto dėka šių metų rugsėjo 20-24 dienomis mūsų mokykloje lankosi 12 7-tos klasės mokinių iš Lenkijos (Knišino miesto) ir du juos lydintys mokytojai. Svečius pasitinka ir kartu su jais savo mitybos žinias gilina 7c klasės mokiniai.

VAP už projektą atsakingi asmenys: Neringa Č., Eglė R., Vitalijus P., Edita S., Darja L.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.