Įspūdžiais iš antrojo Erasmus+ projekto dalyvių susitikimo (09.22) dalinasi socialinė pedagogė Edita.
Sekė dar viena diena, kai VAP 7c klasės mokiniai kartu su ERASMUS+ KA2 Lenkijos projekto mokiniais ir mokytojais vyko į Molėtus. Visų pirma autobusas sustojo prie Asvejos tilto, kur mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pereiti tiltu per Nerį, praeiti pažintiniu taku, apžiūrėti Dubingių pilies griuvėsius bei Radvilų giminės piliavietę. Vėliau autobusas patraukė link Mindūnų apžvalgos bokšto. Mokiniai ir mokytojai nepraleido progos užlipti į šį bokštą ir pasigrožėti panoraminiais vaizdais. Aplankius bokštą visi drauge papietavo ir pajudėjo link Molėtų Etnokosmologijos muziejaus. Muziejaus darbuotojai buvo mandagus ir rūpestingi: administratorė suteikė informacijos apie muziejų, o šaunus gidas anglų kalba papasakojo apie muziejuje randamus eksponatus, kosmonautiką, kosmoso istoriją, leido pažiūrėti trumpametražį filmą ir pakilti net į apžvalgos aikštelę. Apžvalgos aikštelėje vaizdai buvo užburiantys. Kupini naujų įspūdžių, patirčių ir žinių, grįžome atgal į Vilnių. 

 

 

Primename, kad 2020-2022 m. Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte ,,Sveika mityba neturi ribų“/“Healthy eating knows no bounds“. Projekto dėka šių metų rugsėjo 20-24 dienomis mūsų mokykloje lankosi 12 7-tos klasės mokinių iš Lenkijos (Knišino miesto) ir du juos lydintys mokytojai. Svečius pasitinka ir kartu su jais savo mitybos žinias gilina 7c klasės mokiniai.

VAP už projektą atsakingi asmenys: Neringa Č., Eglė R., Vitalijus P., Edita S., Darja L.


Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Prisegti failai:

close