2020-2022 m. Vilniaus Antakalnio progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte ,,Sveika mityba neturi ribų“/“Healthy eating knows no bounds“. Projekto dėka šių metų rugsėjo 20-24 dienomis mūsų mokykloje lankosi 12 7-tos klasės mokinių iš Lenkijos (Knišino miesto) ir du juos lydintys mokytojai. Svečius pasitinka ir kartu su jais savo mitybos žinias gilina 7c klasės mokiniai.

Pirmąją dieną Vilniuje svečiai įsikūrė ir leido laiką savarankiškai, o antrąją (21 d.) apsilankė progimnazijoje. Susitikimo metu žodį tarė direktorius Tomas Jankūnas, tarpusavyje susipažino mokiniai ir mokytojai, buvo atliekamos įvairios su mityba susijusios užduotys. Antrąją dienos dalį mokiniai praleido Trakuose, ten susipažino su miesto istorija ir aplankė Trakų pilies ekspoziciją.

Projekto dalyvių laukia dar 3 įspūdžių kupinos dienos!

Neringa Č., Eglė R., Vitalijus P., Edita S., Darja L.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.