Mokyklos valgykla informuoja, kad šiais mokslo metais keičiasi atsiskaitymo už maitinimą tvarka.
Nebebus tiesioginio atsiskaitymo su mokyklos valgykla, o bus „Eurofondo“ elektroninė atsiskaitymo sistema  „E-piniginė“. Atsiskaityti Eurofondo e-pinigine mokykloje yra saugu, e-piniginė leidžia autentifikuoti informaciją apie asmenį ir garantuoti informacijos vientisumą ir privatumą. Todėl net jei mokykloje gauni nemokamą maitinimą bendraamžiai nesužinos. Eurofondo e-piniginės principas užtikrinti mokykloje elektroninių mokėjimų patogumą, greitumą, saugumą mokiniams.
Kodėl verta naudoti Eurofondo e-piniginę mokiniams:
  • Nebereikia neštis pinigų į mokyklą;
  • Mokiniai gali naudotis elektroniniu mokinio pažymėjimo ar kitomis elektroninėmis mokėjimų priemonėmis mokyklos valgykloje;
  • Gali būti naudojamas kaip elektroninis važiavimo bilietas mieste;
  • Panaikinama grynų pinigų vagysčių rizika;
  • Gali atsiskaityti mobiliuoju telefonu.

Kodėl verta naudoti Eurofondo e-piniginę tėvams:

• Patogu, saugu ir paprasta norimą pinigų sumą pervesti į mokinio e-piniginę;
  • Galimybė nustatyti dienos atsiskaitymo limitą;
  • Naudinga mokyti vaikus Eurofondo e-piniginės valdymo bei atsakingo elgesio su el. pinigais;
  • Realus dienos meniu formuojamas kiekvieną dieną ir atnaujinamas realiu laiku;
  • Informacija, kada ir ką vaikas valgė mokyklos valgykloje bei kiek pinigų išleido;
  • Nebereikia kasdien rūpintis smulkiais grynaisiais pinigais;
  • Saugu, kai vaikai atsiskaito el. pinigais – jų nepames ar niekas neatims;
  • Nebelieka socialinės atskirties – nemokamo maitinimo popieriniai talonėliai integruojami į el. mokinio pažymėjimą;
  • Pinigai neišleidžiami žalingiems pirkiniams už mokyklos ribų;
  • Galimybė užsakyti iš anksto maitinimą;
  • Gaunami aktualūs pranešimai tiesiai į savo telefoną;
  • Manomas neformalaus ugdymo lankomumas;
  • Mokiniai tobulėja kartu su modernėjančia mokyklos aplinka.

4 paprasti žingsniai norint pradėti naudotis

• Eurofondas.lt portale aktyvuojama apyrankė. Tokiu būdu sukuriama moksleivio elektroninė sąskaita.
  • sąskaita papildoma įnešant grynuosius pinigus per terminalą, atsiskaitymo vietoje ar atliekant pavedimą internetu.
  • Mokyklos valgykloje moksleivis vienu apyrankės prilietimu prie skaitytuvo atsiskaito už maistą.
  • Duomenys apie atsiskaitymus yra prieinami tėvams sistemos paskyroje įvairiais pjūviais.
    • Pinigai po pavedimo į Eurofondo sąskaitą patenka kitos darbo dienos rytą
    • Pinigai po papildymo per valgyklos terminalą į sąskaitą patenka po keleto sekundžių.
Visa informacija yra internetiniame puslapyje https://eurofondas.com/e-paslaugos-mokyklai/ ir prisegtuke.
Maitinimą organizuoja VšĮ „Dvylika žirnių“

5 thoughts on “Dėl mokinių maitinimo ir atsiskaitymo! Kviečiame registruotis bei užsisakyti norimą atsiskaitymo priemonę.”
  1. Sveiki, aš taip pat nesuprantu kodėl negalima atsiskaityti tiek debetinėmis, tiek kreditinėmis kortelėmis.

Comments are closed.